Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 25 NOV 19:00
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Silverföremål
nr. 651267

Silverföremål, höjd 8 cm och mindre, vikt 225 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 2 2022-11-21 16:32:04 750 kr
Budgivare 4 2022-11-25 18:56:02 700 kr
Budgivare 2 2022-11-21 16:32:04 650 kr
Budgivare 3 2022-11-24 22:41:12 600 kr
Budgivare 2 2022-11-21 16:32:04 550 kr
Budgivare 3 2022-11-24 22:41:00 500 kr
Budgivare 2 2022-11-21 16:32:04 450 kr
Budgivare 3 2022-11-24 22:40:58 400 kr
Budgivare 2 2022-11-21 16:32:04 350 kr
Budgivare 3 2022-11-24 22:40:55 300 kr
Budgivare 2 2022-11-21 16:32:04 250 kr
Budgivare 1 2022-11-23 17:21:37 200 kr
Budgivare 2 2022-11-21 16:32:04 125 kr
Budgivare 1 2022-11-19 20:47:07 100 kr
Budgivare 1 2022-11-19 20:47:07 50 kr