Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 NOV 19:01
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kinamatta
nr. 651322

Kinamatta 200 X 137

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-11-24 07:20:52 300 kr
Budgivare 2 2022-11-23 23:52:05 250 kr
Budgivare 3 2022-11-24 07:20:47 200 kr
Budgivare 2 2022-11-23 23:52:05 175 kr
Budgivare 3 2022-11-24 07:20:40 150 kr
Budgivare 2 2022-11-23 23:52:05 125 kr
Budgivare 3 2022-11-23 22:46:57 100 kr
Budgivare 2 2022-11-23 18:10:12 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 20:37:58 50 kr