Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 25 NOV 19:02
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kinamatta
nr. 651323

Kinamatta semiantik 203 X 130

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-11-25 18:25:58 350 kr
Budgivare 3 2022-11-25 02:16:49 300 kr
Budgivare 2 2022-11-24 10:15:44 250 kr
Budgivare 1 2022-11-24 10:58:32 250 kr
Budgivare 2 2022-11-24 10:15:44 200 kr
Budgivare 1 2022-11-24 10:58:15 175 kr
Budgivare 2 2022-11-24 10:15:44 150 kr
Budgivare 1 2022-11-24 09:50:17 125 kr
Budgivare 2 2022-11-23 23:52:51 100 kr
Budgivare 1 2022-11-22 00:37:46 75 kr
Budgivare 1 2022-11-20 19:27:33 50 kr