Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 25 NOV 19:03
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Matta
nr. 651324

Matta 281 X 191

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 4 2022-11-25 18:58:21 1 000 kr
Budgivare 2 2022-11-25 18:00:00 950 kr
Budgivare 4 2022-11-25 18:58:04 900 kr
Budgivare 2 2022-11-25 18:00:00 850 kr
Budgivare 5 2022-11-25 14:49:01 800 kr
Budgivare 4 2022-11-25 14:20:16 750 kr
Budgivare 5 2022-11-25 14:48:50 700 kr
Budgivare 4 2022-11-25 14:20:16 600 kr
Budgivare 2 2022-11-25 07:12:46 550 kr
Budgivare 2 2022-11-25 07:12:46 450 kr
Budgivare 3 2022-11-23 21:55:39 400 kr
Budgivare 3 2022-11-23 21:55:39 350 kr
Budgivare 2 2022-11-22 20:13:20 300 kr
Budgivare 3 2022-11-23 21:55:31 300 kr
Budgivare 2 2022-11-22 20:13:20 75 kr
Budgivare 1 2022-11-21 15:59:36 50 kr