Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 25 NOV 19:04
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vagnslyktor
nr. 651326

Vagnslyktor med el 2 st H=45

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 3 2022-11-25 18:48:27 600 kr
Budgivare 5 2022-11-25 18:34:19 550 kr
Budgivare 3 2022-11-25 17:58:21 500 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:01:44 450 kr
Budgivare 3 2022-11-21 19:28:38 400 kr
Budgivare 4 2022-11-24 19:34:01 400 kr
Budgivare 3 2022-11-21 19:28:38 300 kr
Budgivare 4 2022-11-24 19:33:46 250 kr
Budgivare 3 2022-11-21 17:40:32 200 kr
Budgivare 2 2022-11-21 18:18:23 200 kr
Budgivare 3 2022-11-21 17:40:32 175 kr
Budgivare 2 2022-11-21 18:18:16 150 kr
Budgivare 3 2022-11-21 17:40:32 125 kr
Budgivare 2 2022-11-20 11:59:46 100 kr
Budgivare 2 2022-11-20 11:59:37 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 21:44:47 50 kr