Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 25 NOV 19:05
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Resegrammofon
nr. 651327

Resegrammofon äldre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 7 2022-11-24 20:14:45 650 kr
Budgivare 4 2022-11-24 21:47:48 600 kr
Budgivare 7 2022-11-24 20:14:45 500 kr
Budgivare 4 2022-11-24 15:21:10 450 kr
Budgivare 4 2022-11-24 15:21:10 400 kr
Budgivare 6 2022-11-24 15:29:13 350 kr
Budgivare 4 2022-11-24 15:21:10 300 kr
Budgivare 6 2022-11-24 14:24:37 250 kr
Budgivare 5 2022-11-24 00:05:47 200 kr
Budgivare 2 2022-11-23 22:27:40 175 kr
Budgivare 4 2022-11-22 19:28:23 150 kr
Budgivare 3 2022-11-19 18:07:33 125 kr
Budgivare 1 2022-11-18 22:05:30 100 kr
Budgivare 2 2022-11-19 07:16:41 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 22:05:30 50 kr