Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 25 NOV 19:10
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Röllakansmatta
nr. 651332

Röllakansmatta dubbelvävd 204 X 130

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-11-25 19:07:57 450 kr
Budgivare 6 2022-11-25 19:07:38 400 kr
Budgivare 5 2022-11-25 19:07:16 350 kr
Budgivare 6 2022-11-25 19:06:27 300 kr
Budgivare 5 2022-11-25 19:07:07 300 kr
Budgivare 6 2022-11-25 19:06:27 250 kr
Budgivare 5 2022-11-25 19:06:54 200 kr
Budgivare 6 2022-11-25 19:06:27 175 kr
Budgivare 5 2022-11-25 18:48:59 150 kr
Budgivare 4 2022-11-25 15:58:26 125 kr
Budgivare 3 2022-11-24 07:13:32 100 kr
Budgivare 2 2022-11-19 19:58:05 75 kr
Budgivare 1 2022-11-19 13:20:18 50 kr