Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 25 NOV 19:09
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Röllakansmatta
nr. 651357

Röllakansmatta 232 X 140

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-11-21 03:26:36 550 kr
Budgivare 3 2022-11-22 14:31:45 550 kr
Budgivare 5 2022-11-21 03:26:36 500 kr
Budgivare 2 2022-11-19 13:13:40 450 kr
Budgivare 4 2022-11-19 13:20:28 400 kr
Budgivare 2 2022-11-19 13:13:40 350 kr
Budgivare 3 2022-11-19 12:00:33 300 kr
Budgivare 2 2022-11-18 23:43:12 250 kr
Budgivare 3 2022-11-19 12:00:29 200 kr
Budgivare 2 2022-11-18 23:43:12 175 kr
Budgivare 3 2022-11-19 12:00:02 150 kr
Budgivare 2 2022-11-18 23:43:12 125 kr
Budgivare 1 2022-11-18 20:38:23 100 kr
Budgivare 1 2022-11-18 20:38:23 50 kr