Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 25 NOV 19:10
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Röllakansmatta
nr. 651358

Röllakansmatta dubbelvävd 230 X 131

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-11-23 20:47:17 500 kr
Budgivare 2 2022-11-21 03:27:06 450 kr
Budgivare 2 2022-11-21 03:27:06 350 kr
Budgivare 3 2022-11-23 20:46:58 300 kr
Budgivare 2 2022-11-21 03:27:06 75 kr
Budgivare 1 2022-11-19 13:18:13 50 kr