Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 06 DEC 19:05
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Sidobord
nr. 653376

Sidobord, 2 st, 45x64, höjd 50 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-12-04 21:08:08 300 kr
Budgivare 2 2022-12-06 13:05:40 250 kr
Budgivare 3 2022-12-04 21:08:08 200 kr
Budgivare 2 2022-12-06 13:05:36 175 kr
Budgivare 3 2022-12-04 21:08:08 150 kr
Budgivare 4 2022-12-05 17:22:26 125 kr
Budgivare 3 2022-12-04 21:08:08 100 kr
Budgivare 2 2022-12-02 18:12:10 75 kr
Budgivare 1 2022-11-28 16:06:59 50 kr