Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 06 DEC 19:27
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Sängbord
nr. 653426

Sängbord på hjul, ett par, Ikea, 38x39, höjd 60 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 2 2022-12-06 19:24:22 400 kr
Budgivare 3 2022-12-06 13:56:29 350 kr
Budgivare 2 2022-12-04 18:11:27 300 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:06:26 175 kr
Budgivare 1 2022-12-02 19:05:14 150 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:06:26 125 kr
Budgivare 1 2022-12-02 19:05:06 100 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:06:26 75 kr
Budgivare 1 2022-12-02 10:26:12 50 kr