2 500 kr
Avslutas: 06 DEC 19:46
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Kontrabas
nr. 653435

Kontrabas, 1900.tal, höjd 190 cm + fodral

Anmärkningar: Sprickor, lagningar, repor, hack

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 8 2022-12-06 19:30:22 2 500 kr
Budgivare 9 2022-12-06 19:43:33 2 400 kr
Budgivare 8 2022-12-06 19:30:22 2 300 kr
Budgivare 7 2022-12-05 21:03:55 2 200 kr
Budgivare 6 2022-12-03 21:28:59 2 100 kr
Budgivare 7 2022-12-05 20:18:54 2 100 kr
Budgivare 6 2022-12-03 21:28:59 2 000 kr
Budgivare 5 2022-12-04 18:17:31 1 900 kr
Budgivare 6 2022-12-03 21:28:59 1 800 kr
Budgivare 5 2022-12-04 18:17:27 1 700 kr
Budgivare 6 2022-12-03 21:28:59 1 600 kr
Budgivare 4 2022-11-30 07:02:15 1 500 kr
Budgivare 6 2022-12-03 21:28:53 1 500 kr
Budgivare 4 2022-11-30 07:02:15 850 kr
Budgivare 5 2022-11-30 14:22:45 800 kr
Budgivare 4 2022-11-30 07:02:15 750 kr
Budgivare 5 2022-11-30 14:22:37 700 kr
Budgivare 4 2022-11-30 07:02:15 300 kr
Budgivare 3 2022-11-30 01:30:22 250 kr
Budgivare 1 2022-11-29 21:20:25 200 kr
Budgivare 2 2022-11-29 22:12:52 175 kr
Budgivare 1 2022-11-29 21:20:25 150 kr
Budgivare 2 2022-11-29 22:12:46 125 kr
Budgivare 1 2022-11-29 21:20:25 100 kr
Budgivare 2 2022-11-29 22:12:41 75 kr
Budgivare 1 2022-11-29 21:20:25 50 kr