Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 06 DEC 19:52
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Spegel
nr. 653445

Spegel, blomsterpiedestal, höjd 98 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2022-12-06 19:46:39 175 kr
Budgivare 2 2022-12-06 14:36:08 150 kr
Budgivare 4 2022-12-06 13:05:41 125 kr
Budgivare 3 2022-12-06 09:38:04 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 18:02:33 75 kr
Budgivare 1 2022-12-01 12:15:25 50 kr