Auktionen avslutad:
4 700 kr
Avslutas: 06 DEC 19:56
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Carl Milles
nr. 653460

Carl Milles, efter, skulptur, brons, monterad på plexiglassockel, Höjd (inkl. sockel) ca 15 cm.

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (36 bud)
Budgivare 13 2022-12-06 19:00:56 4 700 kr
Budgivare 2 2022-12-06 18:49:50 4 600 kr
Budgivare 13 2022-12-06 18:48:59 4 500 kr
Budgivare 13 2022-12-06 18:48:59 4 300 kr
Budgivare 2 2022-12-06 18:36:12 4 200 kr
Budgivare 13 2022-12-06 18:03:26 4 100 kr
Budgivare 13 2022-12-06 18:03:26 3 900 kr
Budgivare 2 2022-12-06 18:01:00 3 800 kr
Budgivare 2 2022-12-06 18:01:00 3 600 kr
Budgivare 13 2022-12-06 11:04:22 3 500 kr
Budgivare 13 2022-12-06 11:04:22 3 300 kr
Budgivare 5 2022-12-05 22:49:30 3 200 kr
Budgivare 5 2022-12-05 22:49:30 3 000 kr
Budgivare 12 2022-12-04 21:18:51 2 900 kr
Budgivare 11 2022-12-04 17:37:56 2 800 kr
Budgivare 10 2022-12-03 14:42:38 2 700 kr
Budgivare 9 2022-12-01 20:32:58 2 600 kr
Budgivare 2 2022-11-30 05:23:09 2 500 kr
Budgivare 9 2022-12-01 20:32:53 2 500 kr
Budgivare 2 2022-11-30 05:23:09 2 400 kr
Budgivare 8 2022-11-30 22:01:59 2 300 kr
Budgivare 2 2022-11-30 05:23:09 2 200 kr
Budgivare 7 2022-11-30 20:25:03 2 100 kr
Budgivare 2 2022-11-30 05:23:09 2 000 kr
Budgivare 6 2022-11-29 22:54:03 1 900 kr
Budgivare 2 2022-11-30 05:22:57 1 900 kr
Budgivare 6 2022-11-29 22:54:03 1 200 kr
Budgivare 2 2022-11-29 20:47:04 1 100 kr
Budgivare 5 2022-11-29 22:46:33 1 100 kr
Budgivare 2 2022-11-29 20:47:04 650 kr
Budgivare 4 2022-11-29 21:18:08 600 kr
Budgivare 2 2022-11-29 20:20:23 550 kr
Budgivare 3 2022-11-29 20:38:24 500 kr
Budgivare 2 2022-11-29 20:20:23 125 kr
Budgivare 1 2022-11-29 19:56:24 100 kr
Budgivare 1 2022-11-29 19:56:24 50 kr