Auktionen avslutad:
1 400 kr
Avslutas: 06 DEC 20:22
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fåtölj
nr. 653489

Fåtölj, 1970-tal, kromad metall, manchesterklädsel, bredd 65 cm

Anmärkningar: Fläckar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 12 2022-12-06 20:19:37 1 400 kr
Budgivare 11 2022-12-06 20:18:30 1 300 kr
Budgivare 9 2022-12-06 20:01:25 1 200 kr
Budgivare 9 2022-12-06 13:19:37 800 kr
Budgivare 10 2022-12-06 18:33:31 750 kr
Budgivare 9 2022-12-06 13:19:37 700 kr
Budgivare 10 2022-12-06 18:33:16 650 kr
Budgivare 9 2022-12-06 13:19:37 600 kr
Budgivare 1 2022-12-05 19:53:15 550 kr
Budgivare 7 2022-12-05 19:29:33 500 kr
Budgivare 8 2022-12-05 19:23:01 450 kr
Budgivare 7 2022-12-04 20:37:35 400 kr
Budgivare 6 2022-12-02 18:36:57 350 kr
Budgivare 5 2022-12-02 00:59:51 300 kr
Budgivare 6 2022-12-02 18:36:53 300 kr
Budgivare 5 2022-12-02 00:59:51 250 kr
Budgivare 6 2022-12-02 18:36:50 200 kr
Budgivare 5 2022-12-02 00:59:51 175 kr
Budgivare 1 2022-12-01 19:37:49 150 kr
Budgivare 4 2022-12-01 17:59:51 125 kr
Budgivare 3 2022-11-29 22:07:43 100 kr
Budgivare 2 2022-11-29 21:28:23 75 kr
Budgivare 1 2022-11-29 20:34:10 50 kr