Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 06 DEC 20:28
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fåtölj
nr. 653501

Fåtölj med fotpall, skinn, 1900-talets slut

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-12-04 16:21:05 200 kr
Budgivare 2 2022-12-04 21:14:27 175 kr
Budgivare 1 2022-12-04 16:21:05 150 kr
Budgivare 2 2022-12-04 15:56:22 125 kr
Budgivare 1 2022-12-04 14:49:44 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 15:56:19 75 kr
Budgivare 1 2022-12-04 14:49:44 50 kr