Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 06 DEC 20:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hallbänk
nr. 653558

Hallbänk, rokokostil, L = 93

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-12-06 19:21:35 300 kr
Budgivare 2 2022-12-06 17:13:26 250 kr
Budgivare 3 2022-12-06 16:50:29 200 kr
Budgivare 2 2022-12-06 17:13:21 200 kr
Budgivare 3 2022-12-06 16:50:29 150 kr
Budgivare 2 2022-12-06 04:47:32 125 kr
Budgivare 2 2022-12-06 04:47:32 75 kr
Budgivare 1 2022-12-02 19:36:03 50 kr