Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 06 DEC 20:49
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bänk
nr. 653588

Bänk m. förvaring, L = 110

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2022-12-06 20:46:49 600 kr
Budgivare 4 2022-12-06 19:16:12 550 kr
Budgivare 5 2022-12-06 18:27:50 500 kr
Budgivare 4 2022-12-06 18:55:07 500 kr
Budgivare 5 2022-12-06 18:27:50 350 kr
Budgivare 4 2022-12-06 07:41:47 300 kr
Budgivare 4 2022-12-06 07:41:47 125 kr
Budgivare 3 2022-12-04 08:37:53 100 kr
Budgivare 2 2022-11-30 14:16:49 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 08:42:36 50 kr