Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 07 DEC 19:56
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Stol
nr. 653681

Stol "Sam" Sam Larsson, Dux, 19780/80-tal

Anmärkningar: Trasigt spänne

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-12-07 19:38:45 250 kr
Budgivare 3 2022-12-07 18:52:21 200 kr
Budgivare 4 2022-12-07 12:37:22 175 kr
Budgivare 3 2022-12-07 07:07:57 150 kr
Budgivare 1 2022-12-02 00:55:55 125 kr
Budgivare 3 2022-12-07 07:07:52 125 kr
Budgivare 1 2022-12-02 00:55:55 100 kr
Budgivare 2 2022-12-05 21:26:03 75 kr
Budgivare 1 2022-12-02 00:55:55 50 kr