Auktionen avslutad:
2 300 kr
Avslutas: 07 DEC 19:50
Utropspris:  5 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hanne Dreutler
nr. 653688

Hanne Dreutler och Arthur Zirnsack, Graal, "DIYA", H = 31,5

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (31 bud)
Budgivare 14 2022-12-07 19:45:53 2 300 kr
Budgivare 13 2022-12-06 17:41:22 2 200 kr
Budgivare 10 2022-12-01 00:50:36 2 100 kr
Budgivare 12 2022-12-05 18:37:09 2 000 kr
Budgivare 10 2022-12-01 00:50:36 1 600 kr
Budgivare 11 2022-12-01 19:19:10 1 500 kr
Budgivare 10 2022-12-01 00:50:36 1 400 kr
Budgivare 11 2022-12-01 19:19:04 1 300 kr
Budgivare 10 2022-12-01 00:50:36 1 200 kr
Budgivare 11 2022-12-01 19:18:59 1 100 kr
Budgivare 10 2022-12-01 00:50:09 1 000 kr
Budgivare 8 2022-11-30 22:56:13 950 kr
Budgivare 10 2022-12-01 00:50:05 950 kr
Budgivare 8 2022-11-30 22:56:13 900 kr
Budgivare 10 2022-12-01 00:49:59 850 kr
Budgivare 8 2022-11-30 22:56:13 800 kr
Budgivare 9 2022-11-30 23:57:11 750 kr
Budgivare 8 2022-11-30 22:56:13 700 kr
Budgivare 9 2022-11-30 23:57:07 650 kr
Budgivare 8 2022-11-30 22:56:13 600 kr
Budgivare 7 2022-11-30 22:51:53 550 kr
Budgivare 7 2022-11-30 22:51:53 450 kr
Budgivare 6 2022-11-30 21:39:27 400 kr
Budgivare 5 2022-11-30 21:38:53 350 kr
Budgivare 3 2022-11-30 20:15:40 300 kr
Budgivare 4 2022-11-30 21:12:29 300 kr
Budgivare 3 2022-11-30 20:15:40 250 kr
Budgivare 1 2022-11-30 20:01:18 200 kr
Budgivare 1 2022-11-30 20:01:18 100 kr
Budgivare 2 2022-11-30 20:02:46 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 20:01:18 50 kr