Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 07 DEC 20:40
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Snickarbänk
nr. 653808

Snickarbänk dubbel L=165

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 3 2022-12-02 19:09:17 1 000 kr
Budgivare 4 2022-12-04 16:17:04 950 kr
Budgivare 3 2022-12-02 19:09:17 900 kr
Budgivare 1 2022-12-03 21:59:22 850 kr
Budgivare 3 2022-12-02 19:09:17 800 kr
Budgivare 1 2022-12-03 21:59:20 750 kr
Budgivare 3 2022-12-02 19:09:17 700 kr
Budgivare 1 2022-12-03 21:59:17 650 kr
Budgivare 3 2022-12-02 19:09:17 600 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:10:05 550 kr
Budgivare 2 2022-11-30 22:27:22 500 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:10:05 50 kr