Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 07 DEC 20:42
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 653811

Orientmatta kemtvättad 227 X 172

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 3 2022-12-05 21:40:39 650 kr
Budgivare 4 2022-12-03 21:18:34 600 kr
Budgivare 3 2022-12-05 21:40:33 600 kr
Budgivare 4 2022-12-03 21:18:34 550 kr
Budgivare 2 2022-12-03 21:38:25 500 kr
Budgivare 4 2022-12-03 21:18:34 450 kr
Budgivare 2 2022-12-03 21:38:17 400 kr
Budgivare 4 2022-12-03 21:18:34 350 kr
Budgivare 2 2022-12-02 17:25:01 300 kr
Budgivare 3 2022-12-02 16:46:44 250 kr
Budgivare 2 2022-12-02 16:42:49 200 kr
Budgivare 3 2022-12-02 16:39:41 175 kr
Budgivare 2 2022-12-01 20:18:03 150 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:32:30 125 kr
Budgivare 2 2022-12-01 20:17:58 125 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:32:30 100 kr
Budgivare 2 2022-12-01 20:17:53 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 21:32:30 50 kr