Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 07 DEC 20:55
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Modellkanon
nr. 653844

Modellkanon metall trä tot L=31

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 5 2022-12-07 20:51:22 150 kr
Budgivare 4 2022-12-05 16:08:36 125 kr
Budgivare 3 2022-12-04 17:24:21 100 kr
Budgivare 2 2022-12-02 12:02:51 75 kr
Budgivare 1 2022-12-02 08:57:18 50 kr