Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 08 DEC 20:05
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Halmföremål
nr. 654129

Halmföremål, jul, ett parti, Göinge Halmslöjd.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-12-08 14:32:54 250 kr
Budgivare 4 2022-12-08 18:54:01 250 kr
Budgivare 3 2022-12-08 14:32:54 200 kr
Budgivare 2 2022-12-05 20:24:22 175 kr
Budgivare 2 2022-12-05 20:22:03 75 kr
Budgivare 1 2022-12-05 03:51:08 50 kr