Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 09 DEC 20:26
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kuddar
nr. 654225

Kuddar mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-12-09 19:58:17 450 kr
Budgivare 6 2022-12-09 20:11:23 400 kr
Budgivare 4 2022-12-09 19:58:17 350 kr
Budgivare 7 2022-12-09 17:58:03 300 kr
Budgivare 8 2022-12-09 19:39:14 300 kr
Budgivare 7 2022-12-09 17:58:03 250 kr
Budgivare 5 2022-12-08 01:26:28 200 kr
Budgivare 6 2022-12-08 19:08:30 175 kr
Budgivare 5 2022-12-05 01:33:46 150 kr
Budgivare 4 2022-12-04 19:35:34 125 kr
Budgivare 3 2022-12-04 08:28:42 100 kr
Budgivare 2 2022-12-03 10:15:02 75 kr
Budgivare 1 2022-12-03 00:33:34 50 kr