Auktionen avslutad:
2 500 kr
Avslutas: 11 DEC 19:09
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Sideboard
nr. 654354

Sideboard teak 180 X 44 H=79

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (40 bud)
Budgivare 13 2022-12-11 19:06:54 2 500 kr
Budgivare 14 2022-12-11 19:05:47 2 400 kr
Budgivare 13 2022-12-11 19:06:44 2 400 kr
Budgivare 14 2022-12-11 19:04:55 2 300 kr
Budgivare 13 2022-12-11 19:04:43 2 200 kr
Budgivare 12 2022-12-11 18:23:56 2 100 kr
Budgivare 11 2022-12-11 18:57:18 2 000 kr
Budgivare 12 2022-12-11 18:23:56 1 900 kr
Budgivare 11 2022-12-11 18:24:33 1 800 kr
Budgivare 12 2022-12-11 18:23:56 1 700 kr
Budgivare 11 2022-12-11 16:33:16 1 600 kr
Budgivare 3 2022-12-11 08:42:53 1 500 kr
Budgivare 11 2022-12-11 16:33:00 1 500 kr
Budgivare 3 2022-12-11 08:42:53 1 400 kr
Budgivare 11 2022-12-11 16:32:41 1 300 kr
Budgivare 3 2022-12-11 08:42:53 1 200 kr
Budgivare 10 2022-12-11 16:29:36 1 100 kr
Budgivare 3 2022-12-11 08:42:53 1 000 kr
Budgivare 10 2022-12-11 16:29:16 950 kr
Budgivare 3 2022-12-11 08:42:53 850 kr
Budgivare 9 2022-12-10 09:27:05 800 kr
Budgivare 3 2022-12-11 08:42:46 800 kr
Budgivare 9 2022-12-10 09:27:05 750 kr
Budgivare 3 2022-12-11 08:42:42 700 kr
Budgivare 9 2022-12-10 09:27:05 650 kr
Budgivare 10 2022-12-10 22:15:37 600 kr
Budgivare 9 2022-12-10 09:27:05 550 kr
Budgivare 10 2022-12-10 22:15:30 500 kr
Budgivare 9 2022-12-10 09:27:05 450 kr
Budgivare 8 2022-12-08 22:24:47 400 kr
Budgivare 8 2022-12-08 22:24:47 350 kr
Budgivare 6 2022-12-06 11:56:22 300 kr
Budgivare 6 2022-12-06 11:56:22 250 kr
Budgivare 7 2022-12-06 19:33:05 200 kr
Budgivare 6 2022-12-06 11:56:22 175 kr
Budgivare 5 2022-12-05 21:19:49 150 kr
Budgivare 4 2022-12-05 11:30:57 125 kr
Budgivare 3 2022-12-05 08:32:18 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 19:59:49 75 kr
Budgivare 1 2022-12-04 19:46:06 50 kr