Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 11 DEC 19:13
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Matgrupp
nr. 654358

Matgrupp, bord D=106 H=73 + 4 stolar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 3 2022-12-10 14:54:11 1 100 kr
Budgivare 2 2022-12-11 11:32:18 1 000 kr
Budgivare 3 2022-12-10 14:54:11 950 kr
Budgivare 6 2022-12-10 20:26:33 900 kr
Budgivare 3 2022-12-10 14:54:11 800 kr
Budgivare 6 2022-12-10 20:26:14 750 kr
Budgivare 3 2022-12-10 14:54:11 700 kr
Budgivare 6 2022-12-10 20:26:01 650 kr
Budgivare 3 2022-12-09 15:10:47 600 kr
Budgivare 5 2022-12-10 13:09:27 550 kr
Budgivare 3 2022-12-09 15:10:47 500 kr
Budgivare 4 2022-12-10 11:53:55 450 kr
Budgivare 3 2022-12-09 15:10:47 400 kr
Budgivare 4 2022-12-10 11:53:45 350 kr
Budgivare 3 2022-12-09 15:10:47 300 kr
Budgivare 4 2022-12-10 11:53:38 250 kr
Budgivare 3 2022-12-09 15:10:47 200 kr
Budgivare 1 2022-12-08 20:19:23 175 kr
Budgivare 2 2022-12-06 22:16:07 150 kr
Budgivare 1 2022-12-08 20:18:40 150 kr
Budgivare 2 2022-12-06 22:16:07 125 kr
Budgivare 1 2022-12-08 20:10:39 100 kr
Budgivare 2 2022-12-06 22:16:07 75 kr
Budgivare 1 2022-12-05 20:56:23 50 kr