Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 11 DEC 19:33
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nötknäppare
nr. 654382

Nötknäppare 2 st

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2022-12-11 18:03:31 175 kr
Budgivare 3 2022-12-11 16:27:37 150 kr
Budgivare 4 2022-12-11 12:55:06 125 kr
Budgivare 3 2022-12-10 08:40:36 100 kr
Budgivare 2 2022-12-05 04:13:48 75 kr
Budgivare 1 2022-12-04 20:34:48 50 kr