Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 11 DEC 19:35
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nötknäppare
nr. 654384

Nötknäppare + propp

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 5 2022-12-11 09:57:41 150 kr
Budgivare 4 2022-12-10 19:23:55 125 kr
Budgivare 3 2022-12-05 04:14:29 100 kr
Budgivare 2 2022-12-04 22:17:43 75 kr
Budgivare 1 2022-12-04 20:37:15 50 kr