Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 26 JAN 19:02
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Plåtburkar
nr. 661211

Plåtburkar ett parti, 1900-talets mitt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2023-01-26 16:45:02 300 kr
Budgivare 6 2023-01-26 14:49:13 250 kr
Budgivare 4 2023-01-26 16:44:48 250 kr
Budgivare 6 2023-01-25 18:28:25 200 kr
Budgivare 4 2023-01-25 08:22:54 175 kr
Budgivare 5 2023-01-25 18:08:33 150 kr
Budgivare 4 2023-01-25 08:22:54 125 kr
Budgivare 3 2023-01-20 10:10:25 100 kr
Budgivare 2 2023-01-19 21:59:03 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 19:30:56 50 kr