Auktionen avslutad:
1 800 kr
Avslutas: 26 JAN 19:03
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mat-
nr. 661212

Mat- och kaffeservisdelar Rörstrand, 2 lådor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 7 2023-01-25 21:39:33 1 800 kr
Budgivare 4 2023-01-22 11:01:50 1 700 kr
Budgivare 7 2023-01-25 21:39:14 1 700 kr
Budgivare 4 2023-01-22 11:01:50 1 600 kr
Budgivare 7 2023-01-25 21:38:31 1 500 kr
Budgivare 4 2023-01-22 11:01:50 1 400 kr
Budgivare 7 2023-01-25 21:37:59 1 300 kr
Budgivare 4 2023-01-22 11:01:50 1 200 kr
Budgivare 7 2023-01-25 21:37:45 1 100 kr
Budgivare 4 2023-01-22 11:01:50 1 000 kr
Budgivare 6 2023-01-23 18:19:21 950 kr
Budgivare 4 2023-01-22 11:01:50 900 kr
Budgivare 5 2023-01-22 20:35:09 850 kr
Budgivare 4 2023-01-22 11:01:50 800 kr
Budgivare 5 2023-01-22 20:35:03 750 kr
Budgivare 4 2023-01-22 11:01:50 300 kr
Budgivare 3 2023-01-20 20:33:24 250 kr
Budgivare 1 2023-01-20 05:46:41 200 kr
Budgivare 3 2023-01-20 20:33:13 175 kr
Budgivare 1 2023-01-20 05:46:41 150 kr
Budgivare 3 2023-01-20 20:32:59 125 kr
Budgivare 1 2023-01-20 05:46:41 100 kr
Budgivare 2 2023-01-20 07:37:52 75 kr
Budgivare 1 2023-01-20 05:46:22 50 kr