Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 26 JAN 19:07
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vaser
nr. 661216

Vaser + vägglystrar mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2023-01-26 18:45:17 200 kr
Budgivare 4 2023-01-26 17:54:51 175 kr
Budgivare 3 2023-01-26 16:39:57 150 kr
Budgivare 4 2023-01-26 17:54:40 150 kr
Budgivare 3 2023-01-26 10:31:19 125 kr
Budgivare 1 2023-01-24 13:40:43 100 kr
Budgivare 2 2023-01-25 21:01:38 75 kr
Budgivare 1 2023-01-24 13:40:43 50 kr