Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 26 JAN 19:08
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kopparföremål
nr. 661218

Kopparföremål mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2023-01-25 18:11:55 175 kr
Budgivare 4 2023-01-26 19:01:15 150 kr
Budgivare 3 2023-01-25 18:11:55 125 kr
Budgivare 2 2023-01-24 08:33:42 100 kr
Budgivare 2 2023-01-20 08:03:34 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 23:31:32 50 kr