Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 26 JAN 19:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Armband
nr. 661221

Armband silver + 2 st halsband

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2023-01-26 13:58:42 250 kr
Budgivare 2 2023-01-26 13:50:25 200 kr
Budgivare 4 2023-01-26 13:27:42 175 kr
Budgivare 2 2023-01-26 12:47:01 150 kr
Budgivare 2 2023-01-26 08:05:29 125 kr
Budgivare 3 2023-01-25 21:01:59 100 kr
Budgivare 2 2023-01-20 08:24:41 75 kr
Budgivare 1 2023-01-20 07:39:03 50 kr