Auktionen avslutad:
2 400 kr
Avslutas: 25 JAN 20:55
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Mat
nr. 661265

Mat och kaffeservis "Blå Blomst" Royal Copenhagen, Danmark, porslin

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (35 bud)
Budgivare 12 2023-01-25 20:52:07 2 400 kr
Budgivare 13 2023-01-25 20:51:52 2 300 kr
Budgivare 12 2023-01-25 20:51:54 2 200 kr
Budgivare 13 2023-01-25 20:51:06 2 100 kr
Budgivare 12 2023-01-25 20:51:29 2 000 kr
Budgivare 13 2023-01-25 20:51:06 1 900 kr
Budgivare 12 2023-01-25 20:49:09 1 800 kr
Budgivare 11 2023-01-25 19:26:36 1 700 kr
Budgivare 7 2023-01-21 10:16:19 1 600 kr
Budgivare 10 2023-01-24 19:24:25 1 500 kr
Budgivare 7 2023-01-21 10:16:19 1 100 kr
Budgivare 9 2023-01-22 20:22:10 1 000 kr
Budgivare 7 2023-01-21 10:16:19 950 kr
Budgivare 8 2023-01-19 19:11:33 900 kr
Budgivare 7 2023-01-19 17:46:24 850 kr
Budgivare 8 2023-01-19 19:11:30 850 kr
Budgivare 7 2023-01-19 17:46:24 800 kr
Budgivare 8 2023-01-19 19:11:28 750 kr
Budgivare 7 2023-01-19 17:46:24 700 kr
Budgivare 8 2023-01-19 19:11:25 650 kr
Budgivare 7 2023-01-19 17:46:24 600 kr
Budgivare 6 2023-01-19 16:38:58 550 kr
Budgivare 5 2023-01-19 09:37:35 500 kr
Budgivare 4 2023-01-19 07:04:57 450 kr
Budgivare 1 2023-01-18 20:54:58 400 kr
Budgivare 4 2023-01-19 07:04:54 350 kr
Budgivare 1 2023-01-18 20:54:58 300 kr
Budgivare 4 2023-01-19 07:04:50 250 kr
Budgivare 1 2023-01-18 20:54:58 200 kr
Budgivare 4 2023-01-19 07:04:46 175 kr
Budgivare 1 2023-01-18 20:54:58 150 kr
Budgivare 3 2023-01-18 21:29:32 125 kr
Budgivare 1 2023-01-18 20:54:58 100 kr
Budgivare 2 2023-01-18 21:09:47 75 kr
Budgivare 1 2023-01-18 20:54:58 50 kr