Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 26 JAN 19:06
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Plastbackar
nr. 661303

Plastbackar 11 st

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 3 2023-01-26 18:58:30 950 kr
Budgivare 6 2023-01-26 18:57:54 900 kr
Budgivare 3 2023-01-26 18:57:28 850 kr
Budgivare 6 2023-01-26 18:54:27 800 kr
Budgivare 3 2023-01-24 20:00:13 750 kr
Budgivare 3 2023-01-24 20:00:13 700 kr
Budgivare 5 2023-01-22 09:25:49 650 kr
Budgivare 3 2023-01-20 06:49:59 600 kr
Budgivare 5 2023-01-22 09:25:28 550 kr
Budgivare 3 2023-01-20 06:49:59 500 kr
Budgivare 5 2023-01-22 09:25:08 450 kr
Budgivare 3 2023-01-20 06:49:59 400 kr
Budgivare 4 2023-01-19 20:19:51 350 kr
Budgivare 3 2023-01-19 20:14:22 300 kr
Budgivare 4 2023-01-19 20:19:48 250 kr
Budgivare 3 2023-01-19 20:14:22 200 kr
Budgivare 1 2023-01-19 19:11:49 175 kr
Budgivare 1 2023-01-19 19:11:49 100 kr
Budgivare 2 2023-01-19 19:34:32 75 kr
Budgivare 1 2023-01-19 19:11:49 50 kr