Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 26 JAN 19:08
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Golfset
nr. 661304

Golfset med vagn

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 7 2023-01-26 19:05:12 250 kr
Budgivare 6 2023-01-26 18:57:44 200 kr
Budgivare 5 2023-01-26 18:32:11 175 kr
Budgivare 1 2023-01-26 17:28:34 150 kr
Budgivare 4 2023-01-26 15:22:45 125 kr
Budgivare 3 2023-01-26 00:42:24 100 kr
Budgivare 2 2023-01-24 16:14:33 75 kr
Budgivare 1 2023-01-20 08:20:14 50 kr