0 kr
Avslutas: 26 JAN 19:05
Utropspris:  700 kr
visningslokaler:  100 kr
Litografi
nr. 661664

Litografi, Leif Nielsen, 68x53 cm. Signerad och numrerad.

Budhistorik (0 bud)