Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 26 JAN 19:10
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Soffa
nr. 661700

Soffa, gustaviansk stil. Längd 184 cm. Höjd 96 cm.

Anmärkningar: Renoveringsbehov.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 3 2023-01-26 17:49:02 550 kr
Budgivare 1 2023-01-23 14:19:46 500 kr
Budgivare 3 2023-01-26 17:48:59 450 kr
Budgivare 1 2023-01-23 14:19:46 400 kr
Budgivare 3 2023-01-26 17:48:57 350 kr
Budgivare 1 2023-01-23 14:19:46 300 kr
Budgivare 3 2023-01-26 17:48:53 250 kr
Budgivare 1 2023-01-23 14:19:46 200 kr
Budgivare 2 2023-01-26 15:46:09 175 kr
Budgivare 1 2023-01-23 14:19:46 150 kr
Budgivare 2 2023-01-26 15:46:05 125 kr
Budgivare 1 2023-01-23 14:19:46 100 kr
Budgivare 2 2023-01-26 15:46:01 75 kr
Budgivare 1 2023-01-23 14:19:46 50 kr