Auktionen avslutad:
6 000 kr
Avslutas: 29 JAN 20:33
Utropspris:  8 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Knappdragspel Rämjes SiSpecial
nr. 661938

Knappdragspel Rämjes SiSpecial 2 Professional Italien 4 körigt,13 register i diskanten, 6 register i basen + plus 2 st väskor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 1 2023-01-29 20:30:05 6 000 kr
Budgivare 2 2023-01-29 20:29:42 5 800 kr
Budgivare 1 2023-01-24 10:32:23 5 600 kr
Budgivare 2 2023-01-24 10:07:19 5 400 kr
Budgivare 1 2023-01-23 08:04:29 5 200 kr
Budgivare 2 2023-01-24 10:07:04 5 200 kr
Budgivare 1 2023-01-23 08:04:29 5 000 kr
Budgivare 1 2023-01-23 08:04:11 4 400 kr
Budgivare 1 2023-01-23 08:03:35 3 800 kr
Budgivare 1 2023-01-23 08:03:10 3 100 kr
Bevakningspriset på 5 000 kr är uppnått.