Auktionen avslutad:
4 600 kr
Avslutas: 29 JAN 19:59
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hörlurar
nr. 661961

Hörlurar, Sennheiser, HD 800 + hörlursförstärkae 2 st M1HPA Musical Fidelity + Melos

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (39 bud)
Budgivare 3 2023-01-29 19:56:52 4 600 kr
Budgivare 7 2023-01-29 19:56:33 4 500 kr
Budgivare 3 2023-01-29 19:56:28 4 400 kr
Budgivare 7 2023-01-29 19:56:20 4 300 kr
Budgivare 6 2023-01-26 13:24:44 4 200 kr
Budgivare 6 2023-01-26 13:24:44 4 000 kr
Budgivare 5 2023-01-29 18:08:42 3 900 kr
Budgivare 6 2023-01-26 13:24:44 3 800 kr
Budgivare 2 2023-01-25 22:58:55 3 700 kr
Budgivare 6 2023-01-25 22:06:16 3 600 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:24:21 3 500 kr
Budgivare 6 2023-01-25 22:06:11 3 500 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:24:21 3 400 kr
Budgivare 5 2023-01-23 19:45:04 3 300 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:24:21 3 200 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:20:36 3 100 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:13:16 3 000 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:20:25 3 000 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:13:16 2 500 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:20:13 2 400 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:13:16 2 300 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:19:59 2 200 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:13:16 2 100 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:07:44 2 000 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:13:07 2 000 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:07:44 1 300 kr
Budgivare 4 2023-01-22 21:11:21 1 200 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:07:44 1 100 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:03:29 1 000 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:07:23 1 000 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:03:29 750 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:07:05 700 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:03:29 650 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:06:56 600 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:03:29 400 kr
Budgivare 3 2023-01-22 21:06:41 350 kr
Budgivare 2 2023-01-22 21:03:29 250 kr
Budgivare 1 2023-01-22 20:47:34 200 kr
Budgivare 1 2023-01-22 20:47:34 50 kr