Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 19 MAR 20:22
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skålar
nr. 671449

Skålar, vas mm, bland annat Bodum

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 4 2023-03-19 20:19:01 300 kr
Budgivare 6 2023-03-19 16:03:04 250 kr
Budgivare 4 2023-03-18 21:04:14 200 kr
Budgivare 5 2023-03-18 20:26:50 175 kr
Budgivare 5 2023-03-18 20:26:50 150 kr
Budgivare 4 2023-03-17 10:10:19 125 kr
Budgivare 3 2023-03-16 14:34:25 100 kr
Budgivare 2 2023-03-13 08:12:12 75 kr
Budgivare 1 2023-03-12 20:31:37 50 kr