Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 22 MAR 19:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Oidentifierad
nr. 672000

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 70 X 48 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2023-03-22 13:17:40 450 kr
Budgivare 2 2023-03-22 14:00:23 400 kr
Budgivare 5 2023-03-22 13:17:40 350 kr
Budgivare 2 2023-03-15 20:40:41 300 kr
Budgivare 2 2023-03-15 20:40:41 250 kr
Budgivare 4 2023-03-19 08:18:28 200 kr
Budgivare 2 2023-03-15 20:40:41 125 kr
Budgivare 3 2023-03-16 20:40:39 100 kr
Budgivare 2 2023-03-15 20:40:41 75 kr
Budgivare 1 2023-03-15 19:31:15 50 kr