Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 20 MAR 19:19
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Askfat
nr. 672167

Askfat, stengods Helsingborg L=18

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2023-03-20 19:14:02 450 kr
Budgivare 4 2023-03-20 19:16:17 450 kr
Budgivare 3 2023-03-20 19:14:02 400 kr
Budgivare 4 2023-03-20 19:12:39 350 kr
Budgivare 3 2023-03-20 08:03:51 300 kr
Budgivare 4 2023-03-20 19:12:36 300 kr
Budgivare 3 2023-03-20 08:03:51 175 kr
Budgivare 1 2023-03-16 10:21:00 150 kr
Budgivare 1 2023-03-16 10:21:00 100 kr
Budgivare 2 2023-03-16 09:14:54 75 kr
Budgivare 1 2023-03-13 20:28:53 50 kr