Aktuellt bud:
600 kr

Bjud!
Avslutas: 23 MAR 20:04
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
1d, 16h, 23m, 47s
Malmö
Spara i minneslista
Trampbil
nr. 672250

Trampbil, Kettcar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 9 2023-03-21 23:12:55 600 kr
Budgivare 8 2023-03-18 09:05:32 550 kr
Budgivare 7 2023-03-17 14:36:40 500 kr
Budgivare 8 2023-03-18 09:05:23 500 kr
Budgivare 7 2023-03-17 14:36:40 400 kr
Budgivare 4 2023-03-17 14:49:01 350 kr
Budgivare 7 2023-03-17 14:36:40 300 kr
Budgivare 4 2023-03-17 11:19:17 250 kr
Budgivare 6 2023-03-17 11:13:03 200 kr
Budgivare 4 2023-03-17 09:31:20 175 kr
Budgivare 5 2023-03-17 09:21:21 150 kr
Budgivare 4 2023-03-16 22:33:14 125 kr
Budgivare 3 2023-03-16 22:11:46 100 kr
Budgivare 2 2023-03-16 20:50:43 75 kr
Budgivare 1 2023-03-16 20:12:53 50 kr