Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 21 MAR 20:51
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Flottans
nr. 672421

Flottans förvaltnings och redogörelse reglemente 1825

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2023-03-21 15:46:43 400 kr
Budgivare 4 2023-03-21 13:32:08 350 kr
Budgivare 4 2023-03-16 09:41:00 125 kr
Budgivare 3 2023-03-15 22:24:25 100 kr
Budgivare 2 2023-03-15 15:34:03 75 kr
Budgivare 1 2023-03-15 14:19:27 50 kr