Utropspris
Mikrofoner, 2 st AKG + trådlös mikrofon VM 220 R1
nr. 742439
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 10h, 58m, 58s
Mixer, Yamaha MG12XU
nr. 742451
550 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 11h, 0m, 58s
Mikrofonstativ, 4 st + sladdar och låda
nr. 742464
175 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 2m, 58s
Högtalare, aktiva med stativ, HK Audio Premium PR:O 15 D, H=62
nr. 742475
1 100 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 11h, 4m, 58s
LP-skivor
nr. 742479
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 10m, 58s
Skivspelare Thorens TD 166 MkII
nr. 742484
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 11h, 18m, 58s
Radio, 1900-talets tidigare hälft, B=55
nr. 742543
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 54m, 58s
Bokmärken, etiketter, tidningar, kataloger modelljärnväg, mm
nr. 742548
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 12h, 4m, 58s
LP-skivor
nr. 742706
150 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 58m, 58s
LP-skivor
nr. 742708
650 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 10h, 0m, 58s
Bordslampa, Uno Dahlen, Aneta, nr 8805., mässing, 1960-tal, höjd 45 cm
nr. 742769
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 10h, 44m, 58s