B Lewis Jonsson
Litografi
Jan Liljeqvist
Anders Palmér
Walter Herbst
Ingvar Dahlbom
Solgerd Bussenius
Åke Wickström
Figge Holmgren
Henry Stannard
Skolplansch
Skolplansch
Landskapsmålning
Akvarell
Skolplansch
Skolplansch
Lars Sjögren
Kristina Jöred
Oidentifierad
Lars Sjögren
Valentina Oksala
Picasso
Kjell Lönnå
Victor Kulle