Utropspris
Ebba Vadsten olja på pannå 18 X 23
nr. 742737
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 58m, 55s
B Johannesson olja på pannå 36 X 33
nr. 742736
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 57m, 55s
Otydligt signerad olja på pannå 32 X 39
nr. 742735
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 1h, 56m, 55s
Louis Zelig olja på pannå 19 X 33
nr. 742734
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 55m, 55s
Carl Gustaf Ramberg 1915 olja på pannå 45 X 37
nr. 742724
100 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 1h, 54m, 55s
Tanger -52 akvarell 43 X 35
nr. 742721
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 53m, 55s
Annie Bergman förgträsnitt 20 X 15,5, Åkervindor
nr. 742717
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 1h, 52m, 55s
Skolplansch, Nils Tirén, 73 x 97
nr. 742679
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 1h, 22m, 55s
Egon Lennart Karlsson olja på duk 32 X 40
nr. 742661
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 9m, 55s
Träfigurer, långpipa m.m.
nr. 742656
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 1h, 4m, 55s
Gunnel Harlin, akryl, 51 x 61
nr. 742654
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 1h, 2m, 55s
Oidentifierad konstnär, gouache, 35 x 21, signerad L Norberg
nr. 742653
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 1m, 55s
Tavlor ett parti bla Stig Janzon, rammått 39 X 52 och mindre
nr. 742647
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 55m, 55s
Björn Gidstam 2 st litografier 42 X 51
nr. 742640
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 48m, 55s
Akvarell + olja på duk bla G Magnusson rammått 53 X 68 och mindre
nr. 742635
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 43m, 55s
Per Åkered olja på duk 37 X 45
nr. 742626
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 34m, 55s
Sture Ekengren akvarell 49 X 61
nr. 742624
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 33m, 55s
B Lindgren olja på duk 68 X 98
nr. 742623
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 32m, 55s
F Scheuren olja på duk 66 X 94
nr. 742622
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 31m, 55s
Stig "SLAS" Claesson, krita, 55 X 40 cm
nr. 742399
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 0h, 30m, 55s
Hans Hamngren, etsning, 21/285, 61 X 45 cm
nr. 742397
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 28m, 55s
Otydligt signerad olja på duk 77 X 58
nr. 742618
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 27m, 55s
Charles Henry Clifford Baldwyn akvarell 30 X 45
nr. 742617
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 26m, 55s
J Fröding akvarell 35 X 48
nr. 742616
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 25m, 55s