Korkkonst
Stenföremål
Nötknäppare
Skolplanscher
Gerhard Wihlborg
Erik Almgren
Torsten Torstensson
Akvarell
Picasso
Disney
B Petersson
Oscar Reutersvärd
Oidentifierad
Litografier
Åke Wickström
Oidentifierad
Thure Wahlström
Oidentifierad
Frans Lundberg
Oidentifierad
Kungatavlor
Åke Holm
Eric Wahlgren
Gerhard Karlmark