Utropspris
Korkkonst, Kina, H = 42
nr. 746593
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 17m, 53s
Stenföremål + korkkonst m.m.
nr. 746591
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 16m, 53s
Nötknäppare, 2 st, oidentifierad konstnär
nr. 746584
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 11m, 53s
Skolplanscher 2 st äldre 100 X 70
nr. 746558
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 13h, 48m, 53s
Gerhard Wihlborg olja på duk 35 X 52
nr. 746472
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 14h, 49m, 53s
Erik Almgren -67 olja på duk 41 X 56
nr. 746470
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 48m, 53s
Torsten Torstensson -59 olja på pannå 60 X 50
nr. 746469
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 47m, 53s
Otydligt signerad akvarell 36 X 54
nr. 746468
400 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 46m, 53s
Picasso efter pressat skinn 43 X 83
nr. 746467
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 45m, 53s
Disney litografier 3 st 500 upplagor, rammått 22 X 20
nr. 746466
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 14h, 44m, 53s
B Petersson olja på pannå 41 X 38
nr. 746465
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 14h, 43m, 53s
Oscar Reutersvärd, litografier 6 st 149/190 39 X 29
nr. 746459
1 700 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 14h, 37m, 53s
nr. 746310
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 13m, 53s
Litografier bla Dan Nygårds, rammått = 42x33 & mindre
nr. 746308
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 11m, 53s
Åke Wickström, offsettryck 32/100, 36x45
nr. 746306
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 14h, 10m, 53s
Oidentifierad konstnär samisk konstnär, träsnitt 34x18
nr. 746305
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 14h, 9m, 53s
Thure Wahlström, olja på pannå 22x28
nr. 746303
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 7m, 53s
Oidentifierad konstnär, skotskulptur B=31, otydligt signerad
nr. 746280
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 13h, 47m, 53s
Frans Lundberg olja på duk68 X 89
nr. 746260
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 44m, 53s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 2 st, 100x70
nr. 744669
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 15h, 50m, 53s
Kungatavlor 2 st, rammått 52 X 44 och mindre
nr. 746199
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 11m, 53s
Åke Holm träsnitt + Gunnel Frieberg litografi 4/25, rammått 57 X 45 och mindre
nr. 746193
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 10m, 53s
Eric Wahlgren olja på duk 43 X 62
nr. 746191
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 9m, 53s
Gerhard Karlmark litografi 310/400 39 X 54
nr. 746187
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 8m, 53s